Четка машина JS-HP520-B

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1 бензин 52cc снег чистачот / snowplow
  2 Зафатнина: 52cc 
  3 Моќност: 1.5kw / 7800rpm 
  4 патентен CE, EMC сертификати одобрување
  5 Мотор: 2-мозочен удар, еден цилиндар, воздух за ладење
  Модел 6 мотор: 1E44F-5  
  7 гориво: gasoline25: две -cycle масло 1
  8 за гориво капацитет на резервоарот: 1200ml 
  брзина 9 ldling: 2800-3000r / min
  10 меѓуоскино растојание: 44cm
  11 GW / СЗ: 14 / 12.5kgs
  12 картон големина: 46 * 46 * 29cm
  13 транспорт Количина: 20ft: 500pcs, 40ft : 1025pcs, 40HQ: 1150pcs

  050603


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!