Четка машина ЈС-HUS139

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот
  1 1E139 Хонда mondel
  име 2 производот: Четка машина
  3 модел: JS-HUS139
  Модел 4 Мотор: 1E139 Хонда mondel
  Тип 5 мотор: воздушно ладење, 4-мозочен удар, Single-цилиндричен бензински мотор
  6 мотор Моќност: 0.9KW / 6000 -6500r / мин
  Зафатнина 7 мотор: 35CC
  8 ldling брзина: 2800r / min
  9 Карбураторот: дијафрагмата тип
  10 Две циклус нафта / бензин Сооднос на мешање: 01:25
  11 резервоарот за гориво капацитет: 600ml
  капацитет 12 резервоар за нафта: 100ml
  дијаметар 13 цевки: 26mm 
  14 Start систем: одвратна
  15 рачка: двоен тип велосипед
  16 Блејд: диск сечилото + Најлон + сечилото покрие
  17 Пакување начин: 1 ЕЕЗ, 2 штеки
  18 Пакување големина: картон на моторот: 330 * 230 * 350mm
       Вратило картон: 1650 * 110 * 110mm
  20 GW / СЗ: картон мотор: 6.2KG /4.4 KG
      Вратило картон: 3.3kg / 2.6KG
   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!