Четка машина ЈС-SS430

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1 модел: JS- SS430
  тип 2 Мотор: 2 циклус, еден цилиндар, принудени воздушно ладење, бензински мотор
  3 Зафатнина: 43CC
  4 Мотор: 1E40F-5
  5 Палење: CDI
  6 Моќност: 2hp
  7 TwoCycleOil / GasolineMixingRatio: 1: 25
  8 поаѓање: одвратна
  9 Shaftlength: 1650MMstraightshaft
  10 Shaftdiameter: 28mm
  11 рачка: двојно велосипед справи со
  12 појас: doublebelt
  13 пресмета според: 110 * 28,5 * 30CM

  IMG_9056IMG_9060IMG_9049
     


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!