Четка машина ЈС-WH430

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  handpush бензин трева машина со тркала
  1 бензин: 43cc 40f-5 четка машина / трева Тример
  2 Зафатнина: 42.7cc
  3 Моќност: 1.25kw / 6500rpm
  4 патенти CE, ЕМС crtificates одобрување
  5 бензин моќ: 43cc четка машина / трева Тример
  6 мотор: 2-мозочен удар, еден цилиндар, воздух за ладење
  7 за гориво: масло на две-циклус 1: gasoline25
  8 резервоар за гориво капацитет: 1200ml
  9 моќност: 1.25KW / 6500rpm
  10 Растојание: 44cm
  11 Поле дијаметар: 26mm
  12 GW / СЗ: 14 / 12.5kgs
  13 Картон големина: 46 * 46 * 29cm
  14 транспорт Количина: 20ft: 500pcs, 40ft: 1025pcs, 40HQ: 1150pcs

  x (1)x (2)x (3)x (4)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!