Контактирајте не

Jinhua Jusen градина Машини Co, Ltd

адреса

Jinhua Jusen градина Машини копродукции, Ltd.founded во септември 2004 година, кој се наоѓа во Jinhua, Жеџијанг, Кина. 

 

Е-пошта

sales@maytools.net

sales1@cnjusen.com

телефон

0086-15158903310

0086-579-83266686

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!