Земјата дупчалка со спирална бургија ЈС-EA207

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1 Модел: JS-EA207
  2 Тип на мотор: 2 циклус, еден цилиндар, принудени воздушно ладење, бензински мотор
  3 Ракувајте тип: еден човек
  4 Зафатнина: 51.7CC
  Моќ коњ 5: 1.86KW / 7000 вртежи во минута
  6 Карбураторот: Вшмукување Тип
  7 палење Електронски CDI: систем
  сооднос 8 Намалување: 34: 1
  9 ударна брзина на ротација: 170-200RPM
  10 гориво: масло сооднос мешавина Петрол / 2 циклус сооднос мешавина 25: 1
  11 резервоар за гориво капацитет: 1.2 литарски
  12 дупчалка со спирална бургија малку (Кол.): 200/250/300 мм
  13 Пакување единица: мотор: 1 ЕЕЗ / ЦТН; Дупчалка со спирална бургија малку: 1pc / ЦТН
  14 NW (Нема дупчалка со спирална бургија малку): 11kgs
  15 МЕА. : 62 * 41 * 30 см


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!