Земјата дупчалка со спирална бургија ЈС-GB5200Y

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Производ Бензин чекан
  1 Модел: JS-GB5200Y
  Спецификација:
  2 Тип на мотор: Ер ладење еден цилиндар, двотактни        
  3 Зафатнина: 52cc   
  4 Мотор: 1E44F-5  
  5 TwoCycle нафта / бензин Сооднос на мешање: 01:25
  брзина 6 Работа: 700-1500S / мин
  7 резервоар за гориво капацитет: 1.2L
  8 Влијание способност: 20-55J
  9 систем за палење: електронски CDI
  10 Карбураторот : D: Diaphragm тип
  15 GW / СЗ: 30 / 28KGS
  големина 16 пакување: 73 * 39 * 32cm

  y (1)y (2)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!