Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Каде се наоѓа вашата фабрика? Дали сте производител или трговско друштво?

Нашите factroy се наоѓа во градот Jinhua, Жеџијанг покраината и ние сме производство.

Колку дена ви е потребно за да се подготви примерок и колку?

3-7 дена и примерок е фабрика цена.

Кога е вашето време за испорака?

10-25 дена по добивањето на депозит.

Што начин на плаќање да направите?

T / T или L / C.

Која е вашата MOQ?

Ние немаме MOQ, мали добредојдени ред.

Дали имате гаранција за квалитет?

Целосна наплата во случај на лош квалитет.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!