FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Ku është fabrika e juaj ndodhet? A jeni prodhues apo kompani tregtare?

factroy jonë është e vendosur në qytetin e Jinhua, provincën Zhejiang dhe ne jemi prodhim.

Sa ditë ju duhet për të përgatitur mostër dhe sa?

3-7 ditë dhe mostër është fabrika e çmimeve.

Kur është koha juaj e ofrimit?

10-25 ditë pas marrjes së depozitave.

Çfarë Kushtet e pagesës të bëni?

T / T ose L / C.

Çfarë është moq juaj?

Ne nuk kemi moq, me qëllim të vogla të mirëpritur.

A keni garanci të cilësisë?

rimbursim të plotë në rast të cilësisë së keqe.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!